Opinie

Opinie naszych klientów to dla nas najważniejsza informacja. Wiedząc co mówią i piszą na nasz temat to opinie mają nam przekazywać, co powinniśmy poprawić, co jest najbardziej potrzebne, by poprawić nasz wizerunek i świadczyć na najwyższym poziomie nasze usługi w całodobowej pomoc drogowej. Zachęcamy do pozostawiania opinii na nasz temat.

4 comments to Opinie

 • Justyna  says:
 • Lech  says:

  Dzień dobry, W sobotę 3 lipca skorzystałem z usług Państwa firmy (z telefonu 665 302 160) i mój samochód został sholowany do Chwaszczyna, do serwisu TOYOTA-WALDER. Niezwykle profesjonalna, a przy tym przyjazna dla klienta usługa. Będę polecał każdemu będącemu w potrzebie.
  Z podziękowaniem
  Lech

 • Ewa Owczarzak  says:

  Dzień dobry. Wczoraj skorzystałam z Państwa pomocy przy holowaniu mojego auta tzw. rudej czyli Kia Picanto z Wrzeszcza do Rumii. I chcę złożyć podziękowanie Panu, który holował moje auto. Pan zrobił to bardzo fachowo, był bardzo miły. Podróż do Rumii przebiegła w bardzo miłej atmosferze. I tylko dzięki temu przestałam się denerwować zepsutą rudą. Dla Pana z pomocy wielkie moje podziękowania. Pozdrawiam serdecznie.

 • Karolina  says:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.